12 stycznia 2013 roku zorganizowałem pierwsze w nowym roku spotkanie z mieszkańcami Łomży,które odbyło się w Centrum Katolickim im. Papieża Jana Pawła II.
Uczestniczył w nim biskup pomocniczy Diecezji Łomżyńskiej Tadeusz Bronakowski,proboszcz parafii p.w. Krzyża Świętego Andrzej Godlewski,proboszcz parafii p.w. Św. Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych Bogdan Malinowski (powiat wysokomazowiecki), członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości,samorządowcy oraz przedstawiciele łomżyńskich środowisk prawicowych. Tematem spotkania były aktualne problemy społeczne i polityczne kraju,w tym m.in. sprawa przygotowywanego przez PiS konstruktywnego wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska,deficyt prawdy w życiu publicznym wynikający z rządowej propagandy i manipulacji medialnej,kryzys polskiej oświaty oraz szanse na przebudzenie społeczeństwa i zmianę władzy w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Informację o tematyce spotkania zostały zamieszczone na portalu internetowym łomżyńskie 24,a diecezjalne Radio Nadzieja w Łomży wyemitowało rozmowę ze mną poświęconą podsumowaniu roku 2012 w Polsce i w województwie podlaskim.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto