10 maja 2026 roku (niedziela) uczestniczyłem w spotkaniu w ramach cyklu #CzasPolski #ProgramPolaków w Rutce-Tartak.

Dziękuję mieszkańcom gminy Rutka-Tartak za udział w tym spotkaniu oraz za wszystkie ważne, w tym także trudne, rozmowy pytania i postulaty.

Wójtowi gminy Rutka-Tartak Piotrowi Sinkiewiczowi i Staroście Suwalskiemu Witoldowi Kowalewskiemu dziękuję za pomoc w organizacji spotkania, a radnemu Sejmiku Województwa Podlaskiego Leszkowi Decowi za obecność i przekazanie informacji o działalności Sejmiku oraz inicjatywach klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.