11 maja 2011 roku Poseł Jarosław Zieliński uczestniczył w uroczystym otwarciu linii galanterii mlecznej,serowni i masłowni w Spółdzielni Mleczarskiej „Bielmlek” w Bielsku Podlaskim. Poseł reprezentował również Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego,który nie mógł skorzystać z zaproszenia ze względu na ważne obowiązki,przekazując na ręce Prezesa Spółdzielni „Bielmlek” specjalny list okolicznościowy. List ten został odczytany przez Posła Jarosława Zielińskiego.

Jarosław Zieliński w swoim wystąpieniu skierowanym do licznie zgromadzonych pracowników Spółdzielni i gości podkreślił sukcesy,jakie osiąga Spółdzielnia „Bielmlek”.Rozwój tej firmy dowodzi,że można w polskiej gospodarce przełamać niemoc i zmienić upowszechnione przekonanie,że nowoczesna przedsiębiorczość w Polsce wymaga kapitału zagranicznego.

„Przykład Spółdzielni „Bielmlek” pokazuje – powiedział poseł -,że polskie przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem,który jest udziałem 1.800 polskich rolników,może funkcjonować w sposób nowoczesny,przynosić zyski,zatrudniać nowych pracowników,zadbać o ich osłonę socjalną i potrzeby kulturalne. Trzeba tylko dobrego pomysłu,energicznych i uczciwych menadżerów i aktywności pracowników. Spółdzielnia Mleczarska w Bielsku Podlaskim może być wzorem dla innych”.

Uroczystość otwarcia nowej linii galanterii mlecznej,serowni i masłowni została poprzedzona Mszą Świętą w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim,której przewodniczył Ksiądz Biskup Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej Antoni Pacyfik Dydycz. Biskup i towarzyszący mu księża katoliccy oraz duchowni wyznania prawosławnego poświęcili nowa linię produkcyjną przetwórstwa mlecznego.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto