Szanowni Państwo,

Dziękując za okazywaną życzliwość i przyjaźń z serca życzę pięknych, pachnących choinką i dzieciństwem Świąt Bożego Narodzenia, które za każdym razem stanowią zaproszenie, abyśmy powrócili do źródła naszej wiary, nadziei i prawdziwego sensu życia.

Cieszymy się, gdy w rodzinie przychodzi na świat dziecko. Jakże wielka powinna być nasza radość z narodzenia Boskiego Dzieciątka, które przynosi nam życie wieczne!

Dobiegający końca rok skłania do refleksji i podsumowań.

Otrzymujemy wiele łask od Pana Boga i doświadczamy dobra ze strony ludzi, zwłaszcza najbliższych i przyjaciół, ale także społeczeństwa i państwa. Czy potrafimy to docenić i wyrazić swoją wdzięczność, jak biblijny Samarytanin, który wrócił, by podziękować Jezusowi za uzdrowienie, czy zachowujemy się jak owych dziewięciu? Odnosi się to do naszej postawy, ale i do stosunku innych wobec nas.

Niech więc 2019 rok zostawi w swoim rzeczywistym bilansie wielką nadwyżkę dobra, a nowy 2020 niech je umacnia i pomnaża, bo pragniemy, aby to był jak najlepszy czas dla nas wszystkich, dla naszych rodzin i wszystkich wspólnot, jakie tworzymy, aby to był jak najlepszy czas dla Polski. 

Radosnych Świąt, wszelkich błogosławieństw i szczęśliwego Nowego Roku.

 

Treść życzeń