5 października 2012 roku uczestniczyłem wraz z żoną w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2012/2013 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grajewie. Była to pierwsza inauguracja,bowiem inicjatywa powołania UTW zrodziła się niedawno. Zainteresowanie udziałem w zajęciach edukacyjnych mieszkańców Grajewa jest ogromne o czym świadczy duża liczba uczestników spotkania inauguracyjnego w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie. Pogratulowałem Zarządowi Uniwersytetu i pomysłodawcom tej cennej inicjatyw i życzyłem,aby się ona twórczo i dynamicznie rozwijała przynosząc pożytek tym,którzy mają doświadczenie życiowe i zawodowe,ale chcą wciąż uczyć się nowych umiejętności. Większość z nas usiłuje nadążać za szybkimi zmianami w świecie,ale w pewnym momencie zaczynamy odczuwać,że postęp nas wyprzedza i że młodsi od nas potrafią reagować szybciej,że jest im łatwiej posługiwać się nowoczesnymi technikami i że w związku z tym,aby im dorównać – musimy się wciąż intensywnie uczyć. Na pewno pomoże w tym udział w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Ostatnie wpisy
- Podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach









