27 marca 2009 roku poseł Jarosław Zieliński Sekretarz Generalny Prawa i Sprawiedliwości złożył wizytę w Łodzi. Wraz z posłami PIS okręgu łódzkiego Joanną Kluzik-Rostkowską i Jarosławem Jagiełło wziął udział w konferencji prasowej na temat: "Czy nasze bezpieczeństwo jest zagrożone? Sytuacja w służbach podległych ministrowi spraw wewnętrznych w kontekście dokonanych przez rząd cięć budżetowych oraz zapowiedzi odebrania uprawnień emerytalnych funkcjonariuszom tych służb".

Poseł Jarosław Zieliński spotkał się także z członkami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkańcami Łodzi. Rozmowa dotyczyła aktualnej sytuacji politycznej i społeczno – gospodarczej w Polsce,kryzysowi gospodarczemu i nieudolności rządu Donalda Tuska w rozwiązywaniu palących problemów kraju.

W godzinach wieczornych poseł Jarosław Zieliński uczestniczył w spotkaniu z Łódzkim środowiskiem młodzieżowym reprezentującym Forum Młodych PIS,Niezależne Zrzeszenie Studentów i inne organizacje młodzieżowe. Młodzi ludzie,w przeważającej większości studenci interesowali się sprawami związanymi z wpływem aktywności publicznej na życie indywidualne,zbiorowe oraz losy i rozwój kraju.

foto

Poseł Jarosław Zieliński wśród młodych uczestników spotkania.