22 grudnia 2016 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach odbyło się spotkanie przedświąteczne,które skupiło funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji,ale także przedstawicieli innych umundurowanych służb,m. in. celników,wojskowych oraz tych pełniących służbę w Inspekcji Transportu Drogowego czy Straży Ochrony Kolei. To bardzo ważne,że przy takich okazjach poszczególne służby spotykają się razem,w jednym miejscu. Tak jest przecież na co dzień,gdy współpracują one ze sobą,aby na jak najwyższym poziomie zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. 

W spotkaniu opłatkowym wzięli udział m. in. ci funkcjonariusze,którzy podczas nadchodzących Świąt będą dbać o nasze bezpieczeństwo. Złożyłem im serdeczne życzenia,aby w najbliższym czasie było jak najmniej zdarzeń wymagających reakcji służb. Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla nas czasem spokoju wolnym od trosk i zmartwień.
W trakcie spotkania wręczyłem także dyplomy dzielnicowym,którzy wzięli udział w plebiscycie ,,Dzielnicowy Podlasia 2016”. Na zakończenie odśpiewaliśmy wspólnie kolędy,złożyliśmy sobie życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem. W przedświątecznym spotkaniu udział wzięli m. in. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinsp. Daniel Kołnierowicz,Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Wendt,Ksiądz Major Krzysztof Kaczyński – kapelan Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach,Zastępca Komendanta Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej mjr SG Andrzej Stasiulewicz,Wojskowy Komendant Uzupełnień w Suwałkach ppłk Jarosław Kowalewski oraz Komendant Miejski Policji w Suwałkach podinsp. Jacek Tarnowski.

Relacje medialne:

foto

foto

foto

foto

foto