21 stycznia 2009 roku poseł Jarosław Zieliński uczestniczył na zaproszenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego wraz z posłami i senatorami Prawa i Sprawiedliwości oraz zaproszonymi gośćmi w uroczystym spotkaniu noworocznym,które odbyło się w Pałacu Prezydenckim.

foto

Na zdjęciu m.in.(od lewej): Poseł Jarosław Zieliński,Eligia Kubiak (żona byłego Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Marka Kubiaka),Ksiądz Artur Śliwowski Proboszcz Parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach,Barbara Wierzbicka Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Augustowie,Marek Kubiaka Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej w okresie rządu Jarosława Kaczyńskiego.

foto

foto

Na zdjęciu m.in.(od lewej): Poseł Jarosław Zieliński,Maria Kaczyńska małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego,Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Barbara Marianowska,Posłanka Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego Ewa Tomaszewska,Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Putra.

foto

Na zdjęciu m.in.(na pierwszym planie): Poseł Jarosław Zieliński,Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska,Ksiądz Artur Śliwowski Proboszcz Parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach,Barbara Wierzbicka Pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości w Augustowie.