29 kwietnia 2016 roku wziąłem udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego maturzystów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie połączonej z rozdaniem świadectw. To wydarzenie było okazją dla abiturientów do podziękowania swoim nauczycielom za trud,jaki włożyli w ich wychowanie i przygotowanie do egzaminów maturalnych. Uczniowie,którzy osiągali sukcesy w nauce otrzymali dyplomy z wyróżnieniami i nagrody,a ich rodzicom wręczono listy pochwalne z rąk dyrektorów szkół i władz samorządowych.

W swoim wystąpieniu pogratulowałem tegorocznym maturzystom ukończenia szkoły. Życzyłem im także,aby nadchodzące egzaminy zdali z rezultatami,które otworzą im drogę na wymarzone uczelnie i kierunki studiów. Po maturze natomiast będą czekały na nich kolejne wyzwania – studia,rodzina,praca,realizacja życiowych celów. Zaznaczyłem,że dostrzegamy dziś dobre zmiany,które pozwolą młodym realizować się w naszej Ojczyźnie. To młodzież stanowi młodą i energiczną część społeczeństwa,do której w ogromnej mierze należy przyszłość naszego państwa i narodu.

Wierzę,że dalsze drogi maturzystów,już poza murami szkół,z którymi w ostatnich latach byli związani,poprowadzą ich do radości,życiowego spełnienia,piękna i prawdy.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto