15 maja 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanej świetlicy wiejskiej i remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolnikach. W uroczystości w moim imieniu wziął udział radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Pan Leszek Dec,który skierował także do zgromadzonych okolicznościowe przemówienie. Podkreślił w nim potrzebę wspierania Ochotniczych Straży Pożarnych,które nierzadko jako pierwsze pojawiają się na miejscu zdarzenia niosąc pomoc poszkodowanym. Pogratulował również inicjatorom i fundatorom remontu budynku,który spełnia w stosunku do lokalnej społeczności wielorakie funkcje – nie tylko służy jako baza dla OSP,ale przede wszystkim jest miejscem spotkań integrujących ze sobą społeczność lokalną.
Ostatnie wpisy
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego