30 kwietnia 2009 roku poseł Jarosław Zieliński wraz z żona uczestniczył w uroczystym otwarciu biura poselskiego posła Prawa i Sprawiedliwości Wojciecha Kossakowskiego w Ełku. Poseł Wojciech Kossakowski uzyskał mandat poselski po rezygnacji posła Aleksandra Szczygło,który objął funkcję szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

W swoim wystąpieniu podczas uroczystości otwarcia biura poselskiego w Ełku Jarosław Zieliński podkreślił rolę dobrze działających biur poselskich w kontaktach posła z wyborcami i instytucjami życia publicznego na danym terenie. Przedstawił także główne idee Prawa i Sprawiedliwości w wymiarze krajowym i europejskim w kontekście oceny rządów Donalda Tuska i kampanii do Parlamentu Europejskiego.

W uroczystościach uczestniczył również poseł Jacek Kurski – lider listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

foto

Na zdjęciu miedzy innymi: poseł Jacek Kurski ,poseł Jarosław Zieliński z żoną Lilianną,poseł Wojciech Kossakowski ,Jerzy Szmit – Prezes Zarządu Okręgowego PiS w Olsztynie ,Wiceprezydent Olsztyna,były senator PiS,Krzysztof Piłat – starosta Ełcki,Ryszard Skawiński – Wicestarosta Ełcki,Jerzy Pietkiewicz – były poseł (1989-1991).