21 kwietnia 2012 roku odbył się w Warszawie marsz w obronie wolności mediów i Telewizji Trwam,w którym uczestniczyło ponad sto tysięcy osób z całej Polski. Mszę św. przed kościołem pw. Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży koncelebrował i kazanie wygłosił Ksiądz Biskup Antoni Pacyfik Dydycz – ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej. W manifestacji wzięli liczny udział parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości na czele z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim. W marszu uczestniczył również poseł Jarosław Zieliński z żoną i liczna reprezentacja mieszkańców województwa podlaskiego.
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach
















