15 stycznia 2009 roku poseł Jarosław Zieliński na zaproszenie Starosty Zambrowskiego Stanisława Rykaczewskiego,Księdza Kanonika Mariana Olszewskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Zambrowskiego Józefa Dąbrowskiego wziął udział w koncercie kolęd "Dzieci – dzieciom",który odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Długoborzu. Mottem koncertu było przesłanie Św. Jana od Krzyża: "Tam,gdzie nie ma miłości,rozsiewajcie miłość,a zobaczycie,że będziecie ją zbierać".

Wychowankom Ośrodka oraz zgromadzonym gościom kolędy śpiewał zespół wokalno – instrumentalny "Cantylena" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie,a uczniowie z Zespołu Szkół Agroprzedsiębioczości przedstawili Sztukę Bożonarodzeniową – Hotel Betlejem.

Poseł Jarosław Zieliński złożył wszystkim obecnym,ich rodzinom i mieszkańcom Powiatu Zambrowskiego życzenia radości życia,sukcesów i błogosławieństwa Bożego w każdym dniu 2009 roku. Wyrażając podziękowanie skierowane do młodzieży poseł powiedział: "Dziękuję Wam za to,że śpiewacie. Za to,że śpiewacie kolędy. I to śpiewacie pięknie. Dziękuję Wam za to,że śpiewacie jedni – drugim. Za to,że my słuchając Was stajemy się młodsi. Dziękuję za Waszą twórczość. W ten sposób przysparzacie światu dobra,prawdy i piękna."

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto