Trwa kampania do Parlamentu Europejskiego,która zakończy się w najbliższy piątek 23 maja 2014 roku a wybory odbędą się w niedzielę 25 maja. Uczestniczę w spotkaniach z wyborcami organizowanych w miastach i gminach województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego,biorę udział w programach i audycjach radiowych i telewizyjnych,organizuję konferencje prasowe,rozmawiam z mieszkańcami mojego okręgu wyborczego na ulicach i w wielu innych miejscach. Wykonuję jednocześnie swoje bieżące obowiązki poselskie występując z interpelacjami i interwencjami poselskimi,a także zabieram publicznie głos w sprawie aktualnych ważnych wydarzeń. Niestety w tych dniach nie mam czasu tego wszystkiego dokładnie dokumentować i prezentować na mojej stronie internetowej. Uzupełnię to zaraz po wyborach. Proszę o wyrozumiałość. Zachęcam tymczasem do aktywności na rzecz zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach europejskich i proszę o oddanie na mnie głosu. Bój o Polskę trwa.
Ostatnie wpisy
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego


