26 kwietnia 2015 roku uczestniczyłem wraz z żoną we Mszy świętej w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie,której w związku z rozpoczętą wizytacją kanoniczną przewodniczył Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski. Mając możliwość wypowiedzenia kilku słów refleksji przed zbliżającymi się polskimi świętami narodowymi – 224. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja i poprzedzającym ją Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – zwróciłem się do zgromadzonych z prośbą o szczególną troskę o dobro wspólne i sprawy Ojczyzny oraz o godne uczczenie tych świąt. Zachęcając do wywieszenia flag narodowych,po zakończonej Eucharystii rozdaliśmy na zewnątrz Kościoła wraz z Wicestarostą Zambrowskim Stanisławem Rykaczewskim kilkadziesiąt flag zainteresowanym mieszkańcom Zambrowa (zob. relację medialną na portalu Zambrów.org).
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach















