23 czerwca 2015 roku uczestniczyłem w otwarciu wystawy pt. „Odrodzony Senat. 25 lat w służbie Polonii i Polaków za granicą (1989-2014)” ,które odbyło się w hallu budynku Senatu RP. Ze względu na to,że wystawa jest interesującym świadectwem historii wspierania przez polski Senat Polonii i Polaków za granicą zwróciłem się do Szefowej Kancelarii Senatu o stworzenie możliwości pokazania tej ekspozycji w moim okręgu wyborczym – w Białymstoku i ewentualnie w innych miastach województwa podlaskiego.
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach



