Na prośbę Wicestarosty Zambrowskiego Stanisława Rykaczewskiego oraz nauczycieli Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie 10 października 2012 roku zorganizowałem wizytę młodzieży i nauczycieli w Sejmie.Młodzież miała możliwość przysłuchania się obradom Sejmu,poznała jego historię i tryb pracy oraz archiitekturę gmachów sejmowych. Uczniowie zapoznali się także z tablicami pamięci polskich parlamentarzystów poległych w czasie II wojny światowej,tablicą poświęconą ofiarom katastrofy smoleńskiej oraz obejrzeli wystawę zdjęć z tej katastrofy w pomieszczeniach klubowych Prawa i Sprawiedliwości. Wycieczka miała charakter edukacyjny.
Ostatnie wpisy
- Podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach









