19 grudnia 2016 roku z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej nr 2 w Białymstoku odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich służb mundurowych województwa podlaskiego,którego gospodarzem był Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Wendt. Uczestniczyli w nim podlascy policjanci,strażacy,strażnicy graniczni,a także przedstawiciele Wojska,Służby Celnej i Więziennej.

W swoim wystąpieniu podsumowałem mijający 2016 rok dziękując przy tym funkcjonariuszom podlaskich służb mundurowych za podejmowaną przez nich każdego dnia ciężką pracę,rzetelne wykonywanie obowiązków i zaangażowanie na rzecz coraz bardziej efektywnego działania poszczególnych służb. Życzyłem im także,aby przyszły rok przyniósł kolejne dobre zmiany,sprzyjał rozwojowi osobistemu i zawodowemu oraz aby spełniły się ich marzenia i plany.

Po okolicznościowych wystąpieniach i wspólnej modlitwie wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.

Relacje medialne:

foto

foto

foto

foto