7 stycznia 2023 roku (sobota) uczestniczyłem wraz z żoną w spotkaniu noworocznym z mieszkańcami powiatu sejneńskiego. Spotkanie odbyło się w sali świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach. 

Podziękowałem za zaproszenie na tradycyjne spotkanie z mieszkańcami, podczas którego złożyłem życzenia noworoczne i podzieliłem się aktualnymi informacjami o pracach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz poinformowałem swojej działalności poselskiej w oststnim okresie. Odpowiedziałem również  na pytania zadane przez osoby uczestniczące w spotkaniu.

Obecny na spotkaniu Proboszcz Parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach Ksiądz Dziekan Zbigniew Bzdak przewodniczył modlitwie za Ojczyznę, mieszkańców powiatu sejneńskiego i uczestników spotkania.

Życzenia i informacje o działalności w roku 2022 przedstawili obecni na spotkaniu wójtowie gmin, komendanci służb mundurowych oraz Nadleśniczowie Nadleśnictw działający na terenie powiatu sejneńskiego. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy powiatu z przedstawicielami samorządów – Wójtem Gminy Sejny Dariuszem Łostowskim, Wójtem Gminy Krasnopol Karolem Szrajbertem oraz Radnymi Rady Powiatu i  Rady Gmin. Obecni byli również: Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Pani Wioletta Myszczyńska, Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach Pani Dorota Tomczyk .

Spotkanie przebiegało w świątecznej, rodzinnej atmosferze przy wspólnym śpiewie kolęd, życzeń i dzieleniu się opłatkiem.

galeria zdjęć: