4 stycznia 2015 roku zaprosiłem na noworoczne spotkanie w Sokółce członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości oraz osoby współpracujące ze mną z terenu powiatu sokólskiego. Uczestniczyli w nim m.in. sokólscy księża – Ksiądz Dziekan Jozef Kuczyński,Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. Św. Antoniego Stanisław Gniedziejko,Starosta Sokólski Piotr Rećko,były Starosta Sokólski Franciszek Budrowski,były Burmistrz i Wiceburmistrz Sokółki Stanisław Małachwiej i Piotr Bujwicki,radni Rady Miejskiej i radni Powiatu Sokólskiego z klubów Prawa i Sprawiedliwości oraz inne zaproszone osoby. W swoim wystąpieniu dokonałem analizy wyników wyborów samorządowych w powiecie sokólskim i województwie podlaskim z 16 listopada 2014 roku,przedstawiłem zadania polityczne na 2015 rok oraz złożyłem uczestnikom spotkania i ich bliskim życzenia noworoczne. Niektóre spośród w spotkaniu osób pełniących funkcje publiczne podzieliły się swoimi refleksjami na temat aktualnej sytuacji społecznej i politycznej w regionie i w Polsce. Składając sobie wzajemne życzenia uczestnicy spotkania przełamali się świątecznym opłatkiem.
Ostatnie wpisy
- Podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach









