6 września 2013 roku uczestniczyłem w uroczystym otwarciu skateparku i plenerowej siłowni zlokalizowanych w kompleksie obiektów sportowych Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Kolnie. Pogratulowałem Burmistrzowi Andrzejowi Dudzie i mieszkańcom Kolna zrealizowania tej inwestycji,dzięki której Kolno dołączyło do miast posiadających infrastrukturę niezbędną do uprawiania jednej z najnowszych dziedzin sportu. Przypomniałem krótko historię skatingu,która liczy niewiele ponad 40 lat. Największy skatepark funkcjonuje w chińskim Szanghaju,a z polskich miast ze sportem tym na większą skalę kojarzą się znane są przede wszystkim Wrocław,Warszawa i Poznań. Życzyłem młodzieży,aby potrafiła korzystać z kolneńskiego skateparku w sposób roztropny i bezpieczny.
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach




