7 października 2012 roku po dłuższej przerwie zaprosiłem ponownie mieszkańców Augustowa i powiatu augustowskiego na spotkanie poświęcone rozmowom o problemach Polski i regionu. W spotkaniu,które poświęcone było aktualnej sytuacji politycznej w kraju,obserwowanemu procesowi budzenia się Polaków do prawdy i obywatelskiej wolności (przypominamy potężną manifestację w Warszawie pod hasłem „Obudź się,Polsko”),wzrostowi poparcia społecznego dla Prawa i Sprawiedliwości,planowanym działaniom w Sejmie (zamiar zgłoszenia tzw. konstruktywnego wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska) oraz przygotowywanemu nowemu programowi PiS uczestniczyło ponad 80 wyborców.

Podczas spotkania omówiliśmy także niektóre problemy lokalne,a w szczególności działania podejmowane przez władze powiatu augustowskiego prowadzące do prywatyzacji usług ochrony zdrowia oraz zagrożenia związane z próbą lokalizacji elektrowni wiatrowych na terenie gmin powiatu augustowskiego.

Spotkania w ramach Inicjatywy „Rozmowy o Polsce i regionie” z mieszkańcami Augustowa będę odbywał,podobnie jak w latach ubiegłych,regularnie raz w miesiącu. Najbliższe z nich odbędzie się 16 listopada 2012 roku.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto