25 czerwca 2015 roku odbyła się uroczystość nadania Gimnazjum w Gibach imienia Ofiar Obławy Augustowskiej. Jest to pierwsza szkoła w Polsce,która wybrała takiego patrona. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą w Kościele pw. św. Anny w Gibach oraz złożeniem kwiatów na wzgórzu krzyży upamiętniających Ofiary Obławy Augustowskiej. Ze względu na trwające 95. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i przewidziane na ten dzień ważne głosowania nie mogłem osobiście uczestniczyć w tej ważnej uroczystości,w związku z czym reprezentowała mnie moja żona Lilianna Anna Zielińska,która odczytała skierowany przeze mnie do jej uczestników specjalny list okolicznościowy (zob. treść listu).
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach






