11 listopada 2013 roku na zaproszenie Burmistrza Miasta Andrzeja Dudy oraz Księdza Dziekana Stanisława Uradzińskiego uczestniczyłem wraz z żoną w obchodach 95. rocznicy odzyskania niepodległości w Kolnie. Swoje wystąpienie okolicznościowe wygłoszone pod Pomnikiem Niepodległości w Parku Miejskim w Kolnie oparłem na refleksji wyrażonej w moim tegorocznym liście z okazji Narodowego Święta Niepodległości skierowanym,jak co roku,do organizatorów i uczestników tego Święta (zobacz treść listu).
Ostatnie wpisy
- Podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”
- Zaproszenie na Sympozjum „Obława Augustowska – wciąż trudna droga do prawdy i godnej pamięci”
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach






