7 października 2023 roku (sobota) uczestniczyłem w konwencji wojewódzkiej Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku z udziałem Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Spotkanie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego w Białymstoku z mieszkańcami naszego regionu pokazało, że jest wielkie poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości, pełna mobilizacja i wiara w zwycięstwo. Jeszcze parę dni pracy, by uświadomić jak największej liczbie wyborców, jaka jest rzeczywista stawka tych wyborów i jaki jest prawdziwy, pozytywny bilans rządów PiS w ciągu ostatnich dwóch kadencji, a jest ogromna szansa na mandat ze strony społeczeństwa na kontynuację naszej polityki bezpieczeństwa i rozwoju Polski.

Przed nami są wybory. Z jednej strony jest nasz obóz patriotyczny, który działa dla dobra i przyszłości Polski, a z drugiej strony jest przeciwnik zagrażający naszemu państwu. Gdyby druga strona miała wygrać wybory parlamentarne, to ich rząd składałby się z 11 partii, a to nie byłby dobry i stabilny rząd. Za naszą granicą jest wojna, mierzymy się z kryzysami, dlatego jest potrzebny stabilny i sprawdzony rząd. Takim rządem jest rząd Zjednoczonej Prawicy – mówił Premier, Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

 

Galeria zdjęć: 

 

Relacje medialne: 

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/3256481,jaroslaw-kaczynski-polska-bez-zagranicznych-doradcow-potrafi-sie-znakomicie-rozwijac

https://bialystok.tvp.pl/73262191/konwencja-pis-w-bialymstoku

https://pis.org.pl/aktualnosci/konwencja-wojewodzka-w-bialymstoku

https://poranny.pl/konwencja-regionalna-pis-w-bialymstoku-wsrod-gosci-min-jaroslaw-kaczynski-zapis-relacji-na-zywo/ar/c1-17959609