23 maja 2009 roku Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosław Zieliński wraz z żona Lilianną Anną na zaproszenie Wójta Gminy Przerośl i Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przerośli wziął udział w imprezie promocyjno – integracyjnej prezentującej projekt „Innowacyjna Świetlica na Wsi” finansowany ze środków Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich.

Gminny Ośrodek Kultury w Przerośli zaprezentował dokonania i osiągnięcia artystyczne,goście mogli zwiedzić Izbę Regionalną oraz Galerię „Jestem”. W trakcie spotkania został rozstrzygnięty konkurs na potrawę regionalną p.t „.Ziśki,cicia,oładzi,łagutki”. Poseł Jarosław Zieliński uczestniczył w pracach komisji konkursowej po,których zakończeniu powiedział,że wszystkie potrawy były bardzo smaczne,a wybór najlepszych z nich – niezwykle trudny.

foto

Od lewej Lilianna i Jarosław Zielińscy,Sylwester Koncewicz Wójt Gminy Filipów,Jarosław Szlaszyński Wicestarosta Augustowski i inni uczestnicy uroczystości.

foto

Przemawia poseł Jarosław Zieliński

foto

Poseł Jarosław Zieliński z żoną Lilianną,Wójt Gminy Przerośl Sławomir Renkiewicz i pozostali uczestnicy uroczystości przechodzą z Gminnego Ośrodka Kultury Przerośli do Galerii „Jestem”

foto

Poseł Jarosław Zieliński z żoną Lilianną

foto

Poseł Jarosław Zieliński jako przewodniczący jury do oceny prezentowanych potraw kulinarnych przedstawia wyniki konkursu. Na zdjęciu między innymi Wójt Gminy Przerośl Sławomir Renkiewicz ( od lewej) i profesor Bohdan Cywiński – jeden z członków jury(w środku)

foto

Poseł Jarosław Zieliński i członkowie jury prezentują wyniki konkursu

foto

foto

foto

foto

foto

Poseł Jarosław Zieliński i członkowie jury prezentują wyniki konkursu oraz wręczają dyplomy i nagrody

foto

Poseł Jarosław Zieliński składa gratulacje nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie oraz dziękuje jury za obiektywne i zgodne rozstrzygnięcie konkursu.