21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci, a 22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom życzę trwałego zdrowia, należnego szacunku w rodzinach i w społeczeństwie oraz radości dzielenia się z dziećmi i wnukami swoją mądrością i doświadczeniem życiowym. Za wszystko Wam dziękuję. Szczęśliwy ten, kto ma Babcię i Dziadka.
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach