W przeddzień Święta Niepodległości 10 listopada 2013 roku uczestniczyliśmy z żoną w Marszu Niepodległości zorganizowanym przez środowiska patriotyczne Białegostoku i województwa podlaskiego. Honorowy patronat nad Marszem sprawowali Ks. Arcybiskup Edward Ozorowski Metropolita Białostocki oraz Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej Barbara Bojaryn – Kazberuk.
Ostatnie wpisy
- Jubileusz 20-lecia kierunku Technik Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
- Piknik Rodzinny w Jeleniewie
- Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Wszyscy równi, każdy inny” w Suwałkach
- Dzień Samorządu Terytorialnego
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Suwałkach












