12 czerwca 2020 roku na Rynku Zygmunta w Augustowie odbyła się konferencja prasowa Augustowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Pana Andrzeja Dudy na drugą kadencję Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W skład Komitetu wchodzą m. in. przedstawiciele instytucji państwowych, samorządów, oświaty, kombatanci, leśnicy, rolnicy, przedsiębiorcy i działacze społeczni. W trakcie konferencji została przedstawiona treść deklaracji Komitetu.

Podczas spotkania poprosiłem o poparcie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach:

Pan Prezydent Andrzej Duda bardzo dobrze wypełnia swój mandat prezydenta Polski zarówno w sprawach wewnętrznych, w polityce społecznej, zwłaszcza rodzinnej, jak i w polityce gospodarczej, zagranicznej, w sferze edukacji, kultury czy polityki historycznej. Świetnie reprezentuje nasz kraj na zewnątrz. Chcemy, aby Pan dr Andrzej Duda ponownie został wybrany prezydentem Polski.

Musimy uczynić wszystko, aby Polska w dalszym ciągu miała dobrego i godnego prezydenta. Jako inicjator powołania Komitetu dążyłem do tego, aby zainteresować udziałem w nim wszystkie środowiska społeczne. Apelujemy do mieszkańców powiatu augustowskiego, województwa podlaskiego i całej Polski, aby wzięli udział w nadchodzących wyborach i swoim głosem poparli Pana Prezydenta Andrzeja Dudę. Dziękuję wszystkim członkom Komitetu za ich aktywność i świadectwo.

Fragment Deklaracji Augustowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Pana Andrzeja Dudy na drugą kadencję Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej:

Zbliżające się wybory prezydenckie będą miały ogromny wpływ na to, czy będzie w Polsce kontynuowany program dobrych zmian, na które społeczeństwo czekało przez wiele lat, czy też zostaną one zahamowane i odwrócone.

Wynik wyborów zależy od aktywności i głosu każdego z nas. W poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Polski i jej obywateli zwracamy się do wszystkich mieszkańców powiatu augustowskiego, województwa podlaskiego i całego kraju o powszechne poparcie kandydatury Pana dr. Andrzeja Dudy na drugą kadencję Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na 28 czerwca 2020 roku.

Deklaracja Augustowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Pana Andrzeja Dudy na drugą kadencję Prezydenta RP

Augustowski Społeczny Komitet Poparcia Pana Andrzeja Dudy na drugą kadencję Prezydenta RP

 

Relacje medialne:

https://bialystok.tvp.pl/48502265/przed-wyborami

https://www.dziennikpowiatowy.pl/wiadomosci/5479,augustowski-komitet-poparcia-andrzeja-dudy-relacja-video

Popierają Andrzeja Dudę